Трансформація Retail Execution і створення Perfect Store за допомогою SAP Sales Cloud

Ми живемо в керованому споживачами світі, де практично необмежені можливості покупки повинні відповідати постійно змінюваним вподобанням покупців. Щоб досягти успіху в цьому середовищі, команди продажів і мерчендайзери потребують ідеального процесу роздрібної торгівлі, який забезпечує наявність потрібного продукту в потрібному місці у потрібний час (далі Perfect Store). Рішення SAP Sales Cloud може допомогти вам створити ваш ідеальний Perfect Store для задоволення очікувань споживачів у моменти, коли приймаються рішення про покупку.

Подробнее

Як "Динамічні опитування" спрощують життя торгового представника!

В рішенні SAP Cloud for Customer (далі С4С) є сценарій Retail Execution для автоматизації роботи Торгового представника. Одна з функціональностей цього сценарію – Survey (Опитування) – гнучкий інструмент створення опитувань з наступним збором даних в точці та їх аналізу. За допомогою опитувань ви можете оперетивно (онлайн) під час візиту в магазин фіксувати показники залишків продукції, терміну придатності, опитування задоволеності клієнта та інше.

Подробнее

Розширення функціоналу ланцюгів постачання: Процес формування упаковки (Detailed Package Building)

Ключове повідомлення: Розробка функціоналу SAP TM Планування Завантаженості Транспорту (SAP TM Load Planning) продовжуються! Починаючи з версії ТМ 9.1 було представлено функціонал Оптимізації Планування Завантаженості Транспорту (the Load Plan Optimizer), який створював плани завантаження для вантажних автомобілів, причепів і контейнерів. У версії TM 9.3, зробивши великий крок вперед, було представлено функціонал створення упаковки (Package Builder), запропонувавши Консолідацію Вантажу (Load Consolidation), як нову опцію автоматизованого планування, починаючи з версії ТМ 9.4, і планування для вантажівок з гнучким розділенням рівнів завантаження у версії ТМ 9.5. Поряд з основними розробками, особливо в області комплектації упаковок, було додано багато дрібних функцій, як реакція на потреби зростаючої кількості клієнтів.

Подробнее

Вашими процессами транспортировок и логистики все еще управляет MS Excel?

Опыт в SAP Transportation Management с 2013 г позволяет нам говорить об общей для многих компаний тенденции, которая долгое время сохранялась в их департаментах логистики, - это тенденция моделировать и вести бизнес-правила в таблицах MS Excel. Этот факт сохраняется во многих компаниях, вне зависимости от их размера, отрасли или страны. 

Подробнее

TM+EM: выигрышная комбинация для цепочки поставок

Представьте себе день, когда менеджер цепочки поставок сможет виртуально, в режиме реального времени, прогуливаться вверх и вниз по цепи поставки внутри своей компании, так же как и вне ее – прямо до последнего поставщика и заказчика. К сожалению, построение таких близких отношений с вашими заказчиками и поставщиками требует много времени, так как никто не хочет раскрывать все свои карты – как хорошие, так и плохие. Это становится барьером к прозрачному виденью. С технологической точки зрения определенно существуют решения, которые позволяют осуществить такое виденье. Для этого очень хорошо подойдут решения SAP, а именно Event Management (EM) и Transportation Management (TM).

Подробнее

Решения SAP и SAP Best Practices прочно ассоциируются с повышением эффективности бизнеса.

Внедрение систем на базе решений SAP - это основной вид деятельности компании UMA Consulting.


© UMA Consulting

Контакты


Адрес: 02230, Киев, Украина,
ул. А.Довженко, 3, БЦ "Смартворкинг САД"

Телефон: +38 (067) 568-91-59

Email: office@umaconsulting.com.ua